eğitim
gurup
yetiskin
2015 Yaz Kursları Başladı
2015 yılı Gemlik Yelken Kulübü yaz okulları eğitime başladı. 15 Haziran da başlayan program 15 günlük guruplar halinde devam edecektir. Kursa kayıt yaptırmak isteyen deniz sevdalısı gençleri bekliyoruz. 
Yetişkin Eğitimlerine Devam..
İleri Yaş guruplarında vermekte olduğumuz eğitimler tüm yıl boyunca devam etmektedir. eğitim almak isteyen deniz sevdalıları yönetim ile irtibata geçebilir. 

Duyurular
1. dönem yelken kursumuz tamamlandı
2015 yaz dönemi yelken kursları kapsamında eğitime başlayan 28 ki...
» Devamı


Yetişkin Kurs Kayıtları Devam Etmekte
Yetişkinlere yönelik sürdürdüğümüz kurs ...
» Devamı


Denizcilik ve Kabotaj bayramımız kutlu olsun...
Türkiye’de, 20 Nisan 1926 Tarihinde kabul edilmiş olan kabo...
» Devamı


Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz...

Amacımız, Bölgemizde Yelken ve Su sporları anlamında gençlerimizi eğitmek, eğitirken de başarılı oldukları hobilerini gün ışığına çıkararak topluma faydalı bireyler haline gelmelerine yardımcı olmak . Yoğun eğitim hayatlarının içerisinde enerjilerini rahatça boşaltabilecekleri kendi yaşıtları ile bir arada kaliteli zaman geçirirken aynı zamanda Profesyonel eğitmenler eşliğinde Yelken sporunu ve denizi tanıtmak. Yelken de bölgemizde ve Türkiye de en üst seviyelerde olmak oluşan güçlü ve başarılı sporcu kadrosuyla bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek sporcular yetiştirmek.
Bu anlamda İnanıyoruz ve kendimize güveniyoruz …Gemlik Yelken Kulübü Sporcuları ve yönetimi mücadeleyi seven, zorluklarla başa çıkmayı zevkli hale getirebilen, yaratıcı, büyük düşünen ve hayaller kurmaktan korkmayan bir kulüptür. En yeni tekniklerle, en iyi koşullarda ve en bilgili antrenörlerle sizlere hizmet sunmak için buradayız..


Anket
Sitemizden memnun musunuz?

  Hayır
  Evet
  Kararsızım

  

teknoken.net

Bugün:22 

Tekil:8003 

Aylık:246  

Toplam Ziyaret:53957